T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

TOKAT İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDEN SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Yayın Tarihi : 12.12.2022

Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Engelliler Günü kapsamında, Engelli  çocuklar için 10 Aralık 2022 tarihinde etkinlik düzenlendi.

Aileleri ile birlikte İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne gelen çocuklar İl Müdürü ve personel tarafından karşılandı. Sosyal tesislerde öğle yemeği ikramının ardından özellikle 10 Aralık tarihinde doğan Doğum Günü Çocukları için hazırlatılan doğum günü pastası çocuklarla birlikte kesilerek çocuklara hediyeler takdim edildi.

İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin konuşmasında; Bu çocuklar hepimizin, böyle bir etkinlikte beraber olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade ederek, engelleri aşıp hayatı paylaşmak için aramızda engel yok. Karşılarına çıkan engellere rağmen hedef ve hayallerine ulaşan tüm çocuklarımızın doğum günlerini kutlarım. Ayrıca 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlu olsun. Dedi.

Tokat Engelliler Dernek Başkanı Ali Aras yapmış olduğu konuşmasında; İl Müdürümüze ve ekibine, emeği geçen herkese bu güzel ve anlamlı organizasyon için  teşekkür etti. Tokat Engelliler Dernek Başkanı Ali Aras İl Müdürü Şahin'e günün anısına plaket takdim etti.

Düzenlenen etkinliğe, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin, İl Müdür Yardımcılarımız Ümit Ok, Halil İbrahim Sever, Şube Müdürlerimiz, Tokat Engelliler Dernek Başkanı Ali Aras, Kadın Kolları Başkanı Emine Sönmez, Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir ve Aileleri ile birlikte Engelli çocuklarımız katıldı.

Müzik eşliğinde çocukların eğlenmelerinden sonra,  Birlikte çekilen fotoğraf ile program sona erdi.