4.7.2018 / Gösterim Sayısı : 138

2019 Yılı İl Yayım Programı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

#2019 Yılı Yayım Programı Hazırlık Toplantısı

     İlçe Müdürleri Şube Müdürleri konu ile ilgili çalışan teknik personelin katılımı ile 2019 yılı İl Yayım Proğramı hazırlık toplantısı  yapıldı.

    İl Müdürümüz  Orhan ŞAHİN , İl Müdür Yardımcıları Ümit OK ve H.İbrahim SEVER , Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mehmet DEMİRKOL'un katılımlarıyla 09.30'da başlayan toplantıda İl Müdürü Orhan ŞAHİN  Eğitim ve Yayımın önemini vurgulayarak  2019 yılı Yayım proğramının İlimize yönelik önceliklerine değindi.

    Konu bazında Demonstrasyonlar, Tarla Günleri, Çiftçi Toplantıları  ve diğer eğitimlerin planlandığı toplantı sonrasında Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mehmet DEMİRKOL , Doğal  Afet ve Borç erteleme hazırlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

    Kalite Kontrol Yönetim Sistemi Sorumlusu Ali Rıza KAÇMAZ  ise Kalite Kontrol Sistemi Yeniden Gözden Geçirme konulu sunumunu yaptı.

   Yaklaşık 2,5 saat süren toplantı sonrasında İlçe Müdürleri , Şube Müdürleri ile İl Müdürü Orhan ŞAHİN  ayrı bir Bilgi Alışveriş toplantısı yaptılar.

   Daha sonra İlçe Müdürleri ile 2018 yılının ilk altı ayında yapılan çalışmalar ve 2019 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.


''